changelingerie.ee
changelingerie.ee

TOOTED

Pesu on õrn ja vajab erilist hoolt. Meie pesutooted on peentest mikrokiududest, pehmest pitsist ja teistest õrnadest kangastest. Palun pese neid häid tooteid samasuguse armastuse ja hoolega, nagu meie neid valmistasime.
Käsipesu on alati soovitatav, kuid on mõistetav, et soovid kasutada pesumasinat. Kui Sa otsustad masina kasuks, kasuta õrnpesu programmi maksimaalselt 30 kraadi juures.
Ära kasuta valgendiga pesuaineid, need võvivad toote värvi oluliselt mõjutada. Rohkem pesuainet ei tee pesu puhtamaks, kasuta alati õiget kogust.
Parim viis pesu kuivatamiseks on need riputada või kuivama panna, tulemus on peaaegu sama kiire kui kuivatit kasutades.
Lisaks ei lähe rinnahoidjad kortsu ja pits säilib kenana.
Pese alati samu värvitoone koos ja ära kunagi pane heledat tumedate värvidega kokku. Ära kunagi pese oma pesu koos teksadega! Heledad värvid võtavad värvi külge väga kergesti.
Kui tihti?
Sa ei pea oma pesu peale iga kandmiskorra järel pesema, tegelikult ei tohiks seda liiga sageli pesta.
Soovitame rinnahoidjat pesta iga 4 kandmiskorra järel.
Meil on väga kahju kuulda, kui mõnel
meie tootel on ilmnenud defekt. Õnneks kehtib ostule Tarbijakaitse seadus ja saad kasutada kaebuse esitamise õigust.
Soovime kõik defektsete esemetega seotud probleemid võimalikult kiiresti lahendada. Soovitame defektse kauba ja ostutšeki tuua CHANGE kauplusesse niipea, kui avastate, et midagi ei vasta ootustele. Kaupluses saab meie kaupluse juhataja Sind koheselt aidata.
Kui Sul pole võimalust füüsilist poodi külastada, siis saada meile lihtsalt e-kiri või helista. Lisa palun 4-5 pilti defektist ning kirjeldus, mis kaubal viga on. Ära unusta kirjutada tellimuse numbrit ja lisada tellimuse kinnituse koopiat. Palun anna ka teada, kas soovid uut toodet või kauba väärtuses asendustoodet/-tooteid. Meie kaupluse töötajad aitavad teid nii kiiresti kui võimalik. Palume esitada kaebuse mõistliku aja jooksul, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul pärast defekti avastamist.
Oleme teinud Sulle lihtsaks üllatada inimest, kellest hoolid.
Vali välja tooted, mida soovid kinkida. Lisa need ostukorvi ja vali ostukorvi teenus "Soovin tooted pakkida kingituseks" nupuga LISA. Seejärel hoolitseme selle eest, et Sinu tellimus tarnitaks ilusas CHANGE Lingerie kinkekarbis. Kinkekarpi saab lisada ka käsitsi kirjutatud kaardi Sinu soovitud tekstiga.
Kõige parem on külastada lähimat CHANGE Lingerie kauplust, kus meie professionaalsed
müügikonsultandid aitavad hea meelega õige suuruse leidmisel ja vastavad kõikidele toodetega seotud küsimustele.
Kui eelistad kodus e-poest oste teha, saad alati abi meie klienditeenindusest Messengeri vestluse või telefoni teel.
Üldiselt on kõik "klassikalised" tooted meie valikus aastaringselt. Aga ka nende toodete suurused võivad vahepeal otsa saada. Seega tasub alati küsida saadavust konkreetsest kauplustest, sest kõikide kaupluste laoseisud on erinevad. Kirjuta meile Messengeri või saada e-kiri ning täpsusta soovitud toote saadavust.
Meie teised kollektsioonid on hooajatooted, mida jooksvalt juurde ei tule ja mõned suurused võivad olla juba ära müüdud. Kindla huvi korral tasub küsida saadavust konkreetsest kauplustest. Kirjuta meile Messengeri või saada e-kiri ning täpsusta soovitud toote saadavust.
Meil on nii hea meel, et Sa seda küsisid!
Meie missioon on pakkuda igale naisele täiuslikku sobivust - ja 88 rinnahoidja suurust A-M korvile lisavad
ilule mugavust.
Oleme teinud Sulle sobivaima istuvuse leidmise ülilihtsaks:
1. samm: ära kunagi vaata oma sahtlisse ja eelda, et seal oleva rinnahoidja suurus on õige ;)
2. samm: leia mõõdulint.
3. samm: vaata meie e-poes rinnahoidja suuruse kalkulaatorit, sisesta oma mõõdud nagu juhendis kirjeldatud.
Hurraa – Sul on nüüd õige rinnahoidja suurus!
Kui vajad siiski meie professionaalsete töötajate juhendamist, oled alati teretulnud meiega vestluse või telefoni teel ühendust võtma. Alati oled ka väga oodatud meie CHANGE Lingerie kauplusesse, kus pakume tasuta rinnahoidja sobitamist – meie koolitatud töötajad ei leia mitte ainult õiget suurust, vaid aitavad leida ka Sulle kõige paremini istuvad mudelid ja lemmikstiilid.
changelingerie.ee
changelingerie.ee