changelingerie.ee
changelingerie.ee

TAGASTUSED

Tooteid saab tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest.
Selleks, et saaksid toote tagastada, veendu selle sobivuses esmalt nii, et tootele jääksid külge kõik originaaletiketid ja mingil moel ei riku ega määri toodet.
Toodete tagastamiseks toimi nii:
- Veendu, et tooted on puhtad ja kandmata, küljes on originaaletiketid.
- Täida ära lepingust taganemise/pretensiooni esitamise avaldus. Avalduse blanketi leiad oma tellimuse juurest või saad alla laadida siit: AVALDUS
- Kui soovid toote tagastada, kuna toote suurus ei sobi või oled muutnud toote sobivuse osas meelt, täida ära avalduse kõik, v.a. pretensiooni esitamise väljad.
- Kui oleme Sulle ekslikult saatnud vale toote või tegemist on praaktootega, täida avalduses ära kõik, v.a. lepingust taganemise väljad, kindlasti märgi ära tagastamise põhjus (defekti või puuduse kirjeldus).
- Saada tagastatav kaup koos täidetud ja allkirjastatud avaldusega tagastuskoodi kasutades Omniva, DPD või Smartposti pakiautomaati. Toote tagastamisel Smartposti pakiautomaati vali pakiautomaadis "Tagastus" ja kasutage sama uksekoodi, mida kasutasid kauba kättesaamisel. Omniva pakiautomaati saates kasuta tagastuskoodi, mille said kauba kättesaamisel teavitussõnumis.

- Kaupa saab tagastada ka meie Ülemiste keskuse kaupluses. Selleks tuleb koos tagastatava kaubaga esitada täidetud lepingust taganemise avaldus ja ostuga kaasas olnud arve. Kaupluses võtame vastu tagastatava kauba, tagastatav summa kantakse avalduse alusel Sinu kontole tagasi e-poe maksekeskuse kaudu.
- Kui tagastatud toode on puhas, kandmata ja originaaletikettidega ning pretensiooni esitamise korral tellimusele mittevastavus või praak meie poolt aktsepteeritud, tagastame kauba maksumuse Sinu pangakontole 2 tööpäeva jooksul peale toodete meieni jõudmist.
NB! Toote ümbervahetamiseks tuleb toode esmalt tagastada ja seejärel vormistada e-poes uus tellimus soovitud tootele.
Täpsemad tingimused toodete tagastamise kohta leiad siit: Müügitingimused
Pange tähele, et meie kogemus näitab, et paki üleandmisest e-poe lattu võib kuluda kuni 7 tööpäeva (E-R)

Töötleme teie tagastust ja tagastame raha 2 tööpäeva jooksul alates paki meie lattu saamisest. Saate e-posti teel kviitungi, kui oleme teie tagastamise lõpule viinud ja raha on teile tagastatud. Tavaliselt kulub raha laekumiseni teie pangakontole 2–5 tööpäeva. See periood võib teie pangast ja ostu sooritamisel kasutatud makseviisist olenevalt erineda.

Pange tähele, et kui kasutate kullerettevõtte jälgimislinki, on paki saabumisel meie jaotuskeskusse teade "Saajale üle antud". Läheb veel paar päeva, enne kui hakkame teie tagastust menetlema, sest menetlused toimuvad E-R alates meie lattu jõudmisest.
- Kui tagastatud toode on puhas, kandmata ja originaaletikettidega ning pretensiooni esitamise korral tellimusele mittevastavus või praak meie poolt aktsepteeritud, tagastame kauba maksumuse Sinu pangakontole 2 tööpäeva jooksul peale toodete meieni jõudmist.
-Pange tähele, kui tagastus ei ole tehtud vastavalt tagastustingimustele, siis palun kontrollige ka oma e-posti, äkki oleme proovinud Teiega selles osas ühendust võtta.
-Kui te ei ole saanud meie poolt e-kirja ja raha ei ole tagastatud, siis võtke meiega ühendust telefoni, Messengeri või e-kirja teel.
Jah. Külastage CHANGE Lingerie kauplust ja võtke kaasa kaup, mida soovite tagastada, ja ostutšekk. Meie kaupluse personal on valmis aitama teil tooteid tagastada. Samuti võivad nad aidata teil vahetada tellitud tooted teise suuruse või stiili vastu.
Jah. Külastage CHANGE Lingerie kauplust ja võtke kaasa vahetatav kaup ja ostutšekk. Meie kaupluse personal on valmis aitama teil leida teise suuruse või stiili. Samuti saavad nad teid aidata, kui soovite kaupa tagastada.

Pange tähele, et kaupa ei ole võimalik meie lattu tagasi saates ümber vahetada! Kui saadate kauba tagasi, saate kauba eest raha tagasi 2 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Seetõttu soovitame teil külastada mõnda meie kauplust, kus saame teid kohe aidata.

Kui soovid vahetada pakkumiskampaania käigus ostetud tooteid (näiteks 3 2 vastu), maksad vahe poes, kui vahetatud tooted on kallimad kui tagastatud tooted. Kui ümbervahetatud tooted on odavamad siis on võimalik kaupluses tooteid juurde valida ülejääva summa eest. Hinnavahe põhineb teie algse ostu kviitungil märgitud pakkumishinnal.
Vabandame väga, kui tegime teie raha tagastamisel vea!

Saatke meile e-kiri ja meie töötajad aitavad teil esimesel võimalusel lahenduse leida.
Jah. Erinevate tellimuste tooteid saate tagastada samas pakendis.
Siiski on oluline meeles pidada, et igale tellimusele tuleb lisada arve koopia, et saaksime näha, millised tooted millisesse tellimusse kuuluvad. Kui mõne tagastatud tellimuse kohta puudub arve, ei saa me teie tagastatud kaupa töödelda.
Kui vajate uut tagastuslehte, siis selle saate ka ise printida SIIT
Kui te soovite uut ostutšekki, siis võtke meiega ühendust e-kirja, telefoni või messengeri kaudu ning me saame teile uue arve edastada.

Pidage meeles, et võite alati külastada CHANGE Lingerie kauplust ja tuua kaasa vahetatava kauba ja ostutšeki. Meie kaupluse personal on valmis aitama teil leida teise suuruse või stiili. Samuti saavad nad teid aidata, kui soovite kaupa tagastada.

Pange tähele, et mõnel juhul ei ole meil võimalust uut tagastusmärgist esitada. Sellistel juhtudel peate paki tagasi saatmiseks ise postikulu tasuma. Saatke meile hiljem e-kiri koos postikulu kviitungi pildiga ja tagastame teile 14 päeva jooksul kulu.
-Ei. Tellimuse tagastamine on täiesti TASUTA, kui kasutate pakendis olevat tagastusavaldust.
-Pidage meeles, et võite külastada ka mõnda meie kauplust, kui soovite teha tagastust.
-Võtke kaasa oma ostutšekk ja meie kaupluse personal on valmis teid aitama vahetusega kas teiste toodete vastu või vormistama tagastust.

Kas kaotasite tagastussildi või oli see paki kättesaamisel puudu? Seejärel saatke meile kontaktivormi kaudu sõnum ja aitame teil esimesel võimalusel uue hankida.
changelingerie.ee
changelingerie.ee