changelingerie.ee
changelingerie.ee

TELLIMUSED

Kas tegid tellimuses vea või mõtlesid lihtsalt ümber? Ära muretse. Saad oma tellimuse lihtsalt tühistada seni, kuni meie ladu Sinu tellimust töötlema hakkab. Ehk seni, kuni Sinuni pole veel jõudnud kinnituskirja, et Sinu tellimus pandi töösse, saada meile e-kiri või helista ja tühistame Sinu tellimuse. Selle kohta saadetakse Sulle ka kinnituskiri. Summa tagastatakse Sinu kontole 2 tööpäeva jooksul (E-R).
Kui meie ladu on juba alustanud tellimuse töötlemist või tellimus on teele saadetud, ei ole meil kahjuks enam võimalust tellimust tühistada. Sel juhul on Sul tellimuse tagastamiseks kaks võimalust:
1) Tagasta tellimus meie CHANGE Lingerie Ülemiste keskuse kauplusesse. Seal on võimalik ka kohe uus ost teha, näiteks juhul, kui tooted sobisid aga suurused olid valed.
2) Täida tagastusleht ning saada tellimus koos tagastuslehega läbi pakiautomaadi meile tagasi.
Pane tähele, et paki tagasisaatmise aeg sõltub kullerfirma tarneaegadest.
Meil on väga kahju, kui tegime tellimuses vea ja said toote, mida pole tellinud. Saada meile e-kiri või helista ning me toimetame võimalikult kiiresti Sulle õige toote.
Palun anna meile teada, millised tooted oled saanud ja millised tooted olid tellinud. Enne, kui paneme Sulle teele õige toote, tuleb vale toode meile tagastada kas pakiautomaadi teel või tuua lähimasse kauplusesse.
Meil on väga kahju, kui ühel meie tootel on defekt! Soovime kõik defektsete esemetega seotud probleemid võimalikult kiiresti lahendada.
Parim viis probleemi kiireks lahendamiseks on külastada lähimat CHANGE kauplust kohe, kui oled defekti märganud. Seal on meie konsultandid valmis koheselt aitama. Kui Sul pole võimalust füüsilist kauplust külastada, saada meile koos täidetud tagastuslehega defektne toode tagasi ning märgi tagastuslehel ära kastikene „Soovin defektse toote asemel uut toodet“ või ,,Soovin defektse toote asemel raha tagasi". Palun märgi tagastuslehele, kus täpsemalt või milline defekt tootel oli.
Saad muuta oma tarneaadressi ning tellimuse saaja kontakti, kuni ladu hakkab teie tellimust töötlema, st kuni Sinuni pole veel jõudnud kinnituskirja tellimuse töösse panemise osas. Saada meile e-kiri või helista ning aitame soovitud muudatused ära teha.
Tellimuses olevaid tooteid ja nende värvi ning kogust meil muuta ei ole võimalik. Sel juhul on kõige lihtsam tühistada tellimus ja teha seejärel uus tellimus.
Veebist ostetud tooteid saab ostuarve alusel tagastada ja ümber vahetada ka meie CHANGE kauplustes. Kauplustes raha ei tagastata. Raha tagastus tehakse korrektse, sh kampaaniatele vastava tagastuse korral 2 tööpäeva jooksul.
Meil on väga kahju, kui kättesaadud tellimusest peaks juhuslikult midagi puudu olema. Võimalik, et puuduolev toode oli meie laost juba välja müüdud. Soovitame alustuseks kontrollida oma e-posti (sh rämpsposti/rämpsposti kaustad) ja vaadata, kas oleme sellest teavitamiseks e-kirja saatnud. Kui tevituskirja ei ole, saada meile e-kiri või helista ning me aitame esimesel võimalusel lahenduse leida.
Palun anna meile teada, millised tooted oled saanud ja milline toode puudub. Saadame esimesel võimalusel puuduoleva toote järgi.
changelingerie.ee
changelingerie.ee